ODTÜ GENEL SEKRETERLİK


Sayısal Trafik Yönlendirme Sistemi / Digital Traffic Direction System

 

Sayısal Trafik Yönlendirme Sistemi Nedir?

Sayısal trafik yönlendirme sistemi, yerleşkemiz içinde gerçekleşen etkinliklerin yapıldığı yerlerin kolay bulunabilmesi için yön gösteren sayısal tabelalardır. Bu tabelalar kademeli olarak yerleşkemizin kavşaklarına yerleştirilecektir.

Yönlendirme tabelalarına içerik girişi yapılabilmesi için led-duyuru@metu.edu.tr adresine e-posta ile bilgi verilmesi gerekmektedir.

 

Sistem ile İlgili Görüş ve Önerilerimizi Nereye İletebiliriz?

Görüş ve öneriler için http://gs.metu.edu.tr adresinde veya Orta Doğu Teknik Üniversitesi METU Mobile uygulamasında bulunan “Memnuniyet, İyileştirme ve Geri Bildirim Formu” kullanılabilir.

 

Digital Traffic Direction System

What is Digital Traffic Direction System?

Digital Traffic Direction System includes electronic digital sign displays used to show directions of places where certain events take place on the campus. These signs will be gradually placed at the crossroads on the campus. 

In order to enter some content in the these digital displays, an application e-mail should be sent to led-duyuru@metu.edu.tr.

 

Where Should We Send Our Opinions and Suggestions About This System?

For opinions and suggestions about this system, you can use “Satisfaction, Improvement and Feedback Form” available at http://gs.metu.edu.tr or METU Mobile application of Middle East Technical University.